باسکول 50تنی

باسکول 50 تنی

مشخصات باسکول ۵۰ تن کامیون کش، از چند دیدگاه مورد نظر مشتریان قرار می گیرد. از لحاظ مواد و جنس سازه های مکانیکی یا صفحات پلاتفرم باسکول، که ابعاد ۳در۸ دارند و همچنین از نظر قطعات الکترونیکی مورد نیاز در ساخت آنها و در نهایت نصب و اجرای حرفه ایی، که روی هم یک دستگاه صنعتی توزین جاده ای را شکل می دهد.
باسکول ۵۰ تنی اشاره شده است در دسته: باسکول صنعتی، باسکول دیجیتال، باسکول نیمه سنگین و باسکول جاده ای قرار دارد.
در صنعت دام و طیور، کشاورزی، به صورت باسکول ۸ متری یا موسوم به کامیون کش و در باربری ها و صنعت ضایعات و صنایع سبک تر به نام باسکول جاده ای کاربرد فراوان دارد.
پلاتفرم باسکول اشاره شده است در سه نوع: بتنی پیش ساخته ، بتن آرمه، فلزی یا تمام فلز، نیم بتن نیم فلز تولید می شود.
مشخصات تجهیزات الکترونیکی باسکول ۵۰ تن عبارت است از:
تجهیزات الکترونیکی دستگاه فوق شامل چند بخش مهم ذیل می باشد:
۱- لودسل یا حسگر وزنی (Loadcell) با تعداد مشخص در هر نوع پلاتفرم اشاره شده در بالا
تمام فلزی با توجه به کاربری دستگاه، ۴ عدد لودسل به ظرفیت ۳۰ تن
بتنی پیش ساخته یا بتن آرمه نیاز به ۴ عدد لودسل
نیم بتن نیم فلز نیاز به ۴ عدد لودسل
قیمت باسکول 50 تنی کامیون به عواملی که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است بستگی دارد.
باسکول 50 تنی کامیون نوعی از باسکول های جاده ای است که از این باسکول ها در گمرک، راه آهن، معادن، میادین میوه و تره بار، کارخانه ها صنعتی، توزین واگن و … استفاده می شود.
انواع باسکول 50 تن کامیون
باسکول های کامیون در انواع ذیل تولید می گردد.
1-باسکول جاده ای تمام فلز
2-باسکول جاده ای مرکب (بتن فلز)
3-باسکول جاده ای بتنی
که با توجه به مقرون به صرفه بودن باسکول های پیش ساخته، این نوع باسکول با کیفیت بالا، قیمت مناسب و گارانتی 10 ساله با استقبال مشتریان عزیز مواجه شده است.
باسکول های جاده ای پیش ساخته:
در ساخت باسکول های پیش ساخته از بتن و میل گرد آجدار در سایزهای 12، 14، 20 و 25 میلیمتر استفاده می شود. این نوع باسکول ها در تناژ های مختلف از 20 تن تا 200 تن در صنایع مختلف به کار برده می شوند.
در باسکول های 20 تا 50 تن از 4 عدد لودسل و در باسکول های 50 تا 100 تن از 8 عدد لود سل استفاده می گردد.
تاثیر لودسل در قیمت باسکول 50 تنی
یکی از مهمترین قطعات مورد استفاده در باسکول، لودسل ها یا همان وزن سنج و یا حسگر می باشند که حساس ترین قسمت باسکول می باشند. لودسل ها دارای انواع مختلف هستند که در ظرفیت ها و کلاس های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
لودسل های مورد استفاده در نیک توزین لودسل های کلی و یا زمیک می باشند که دارای استاندارد بین المللی OIML هستند ولی در صورت درخواست مشتری می توان از هر نوع مدل لودسل دیگر در باسکول جاده ای استفاده کرد.
لودسل های مرغوب و دقیق دارای استاندارد جهانی OIML می باشند که این استاندارد مبین کیفیت و دقت ساخت این محصول می باشد.

قیمت باسکول 50 تنی کامیون
مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به سایت نیک توزین، نوع باسکول 50 تنی مورد نظر خود را سفارش دهند تا در اسرع وقت توسط تیم پشتیبانی و واحد نصب ، کار نصب باسکول درخواستی را در هر نقطه از ایران و یا در خارج از ایران صورت پذیرد.
باسکول‌ ۵۰ تنی که به باسکول‌ کامیون کش نیز معروف است از جمله باسکول ‌جاده ای های محبوب در میان مشتریان می‌باشند که در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌گردند، این مدل از باسکول ۵۰ تنی نیز همانند سایر باسکول های جاده ای با پلتفرم‌های تمام فلزی و بتن-فلز تولید می‌گردد. همچنین باسکول‌ کامیون کش قابلیت اجرا به صورت باسکول همسطح و یا باسکول برجسته را دارا می باشند که با توجه به فضای محل مورد نصب می‌توان آن را به یکی از این دو صورت نصب و راه اندازی کرد.
خرید باسکول ۵۰ تنی
از مزایای باسکول ۵۰ تنی تولید شده در شرکت نیک توزین می‌توان به روند خرید و نصب غیرپیچیده و آسان باسکول اشاره کرد که تمامی باسکول‌های تولید شده به صورت پیش‌ساخته راهی محل نصب می‌شوند. پیش‌ساخته بودن سازه باسکول ۵۰ تن به تسریع امر نصب مکانیک کمک شایانی می‌کند و در وقت و هزینه‌ی مشتریان گرامی صرفه‌جویی چشمگیری حاصل می‌شود.
باسکول ۵۰ تنی یا به اصطلاح باسکول کامیون کش باسکول جاده ای محبوب واحدهای صنعتی مانند باغداری‌ها و کشاورزی، مرغداری های کوچک، صنایع ساختمانی و دیگر موارد می‌باشد که انتخاب باسکول ۵۰ تن در میان این صنایع از رواج بالاتری نسبت به سایر ظرفیت ها برخوردار است.
ابعاد باسکول جاده ای ۵۰ تنی
باسکول ۵۰ تنی با ابعاد ۳ در ۸ متر طراحی و تولید می‌شوند که برای توزین وسایط نقلیه با حداکثر طول ۸ متر مورد استفاده قرار می‌گیرد، نکته‌ی قابل توجه این است که با استفاده از این باسکول تمامی وسایط نقلیه به جز تریلی را می‌توان مورد توزین قرار داد. باسکول کامیون کش همانطور که از اسم آن مشخص است مناسب توزین وسایل تا کامیون می‌باشد و از دقت بسیار خوبی در توزین برخوردار است.
اصول کاری مورد استفاده در باسکول کامیون کش
باسکول ۵۰ تنی مانند تمامی باسکول جاده‌ای ها دارای واحد های اندازه‌گیری وزن که با نام لودسل شناخته می شوند، هستند. لودسل ها در زیر صفحه باسکول قرار می گیرند و هر کدام وزن مشخصی ثبت گردیده حداکثر وزنی که یک باسکول جاده ای می تواند داشته باشد، وابسته به لودسل های آن باسکول می باشد و در مورد باسکول کامیون کش این عدد به ۵۰ تن ختم می‌شود. هر لودسل وزن مشخصی را می تواند تحمل نماید و قرار دادن وزن بیشتر از این مقدار مجاز، باعث ایجاد صدمه به لودسل‌های باسکول می گردد. در باسکول ۵۰ تنی یا همان باسکول کامیون کش یک صفحه با ابعاد ۳ در ۸ متر پیش‌ساخته همراه با فوندانسیون میانی و دیواره ورود و خروج پیش‌ساخته بر روی ۴ لودسل برای توزین قرار می گیرند.