باسکول 30 تن یا همان باسکول 6 متری از نمونه باسکول های سنگین می باشد و برای وزن کشی کامیون تک یا همان کامیون 6 چرخ استفاده می گردد. این نوع باسکول معمولا به صورت تمام فلز تولید می شود. در صورت تمایل و در خواست مشتری می توان آن را به صورت بتنی ساخت. اجرای باسکول 30 تن به دو صورت می تواند انجام گردد. هم به صورت برجسته انجام گردد و هم به صورت داخل گود، که این نوع اجرا به در خواست و نیاز مشتریان بستگی دارد. سرعت نصب نوع تمام فلز باسکول 30 تن بالا بوده و قابل جا به جایی می باشد. به همین دلیل توصیه می شود که این باسکول ها به صورت باسکول تمام فلز ساخته شود. از دیگر ویژگی های باسکول 30 تن این است که امکان نصب آن نیز در محل های کوچک نیز وجود دارد.
ویژگی های باسکول 30 تنی
ابعاد باسکول 30 تن 6*3
تعداد لودسل باسکول 30 تن تمام فلز( 4 عدد لودسل که با توجه به نوع نیاز از ظرفیت 30 تن یا 10 تن استفاده می شود.)
باسکول ۳۰ تن چیست؟
باسکول های جاده ای با ظرفیت ۳۰ تن مخصوص توزین وسیله نقلیه کامیون تک است.
باسکول های ۳۰ تن جاده ای، با فناوری دیجیتال، با ابعاد ۳در۶ و تمام فلز به همراه با ۴ لودسل، نمایشگر و چاپگر، کلیه تجهیرات تهیه و در نهایت نصب و پیاده سازی می شوند.

قیمت فروش باسکول ۳۰ تن
قیمت فروش باسکول ۳۰ تن که مخصوص کامیون تک است و معروف به باسکول تک کش است.
باسکول 30 تنی جاده ای نیک توزین یک باسکول بزرگ دیجیتالی است که به شکل یک پل طراحی شده است و وسایل نقلیه و بار برای توزین به روی آن قرار می گیرند. پلتفرم یا صفحه اندازه گیری در باسکول 30 تنی به ابعاد 3×6 متر است، که یک کامیون 6 چرخ به راحتی روی آن قرار می گیرد. فرایند نصب باسکول جاده ای به سادگی باسکول صنعتی نیست و قبل از قرارگیری باسکول باید نسبت به خاک برداری محل نصب باسکول اقدام نمایند. و پس از آن نوبت به فونداسیون باسکول می رسد که فرایندی زمان بر می باشد. و ممکن است تا 30 روز طول بکشد. اما در انواع باسکول های جاده ای این فونداسیون به صورت پیش ساخته است، و زمان تحویل پروژه نصب را کمتر می کند، و علاوه بر این مزایایی چون استحکام بالا، پرهیز از بروز مشکلات در زمان اجرای فونداسیون و مطابقت کامل فونداسیون با نقشه اصلی را به همراه دارد.
باسکول 30 تنی جاده ای از جدیدترین تولیدات شرکت صنایع نیک توزین می باشد که با دقت بالا می تواند توزین را تا حجم 30000 کیلوگرم انجام دهد. ویژگی جابجایی از برجسته ترین ویژگی ای است که در انواع باسکول جاده ای نیک توزین به کار رفته است و سبب می شود در کمترین زمان باسکول نیک توزین را به محل دیگری منتقل کنیم. باسکول جاده ای نیک توزین به علت توزین در توان های بالا از استحکام بالایی برخوردار هستند و در تمام شرایط آب و هوایی و در تمام محیط های صنعتی به خوبی کار می کند. جانکشن Junction Box یا جعبه تقسیم با برقراری ارتباط بین لودسل ها وزن دقیق بار را به دست آورده است و به اندیکاتور باسکول منتقل می شود. توزین در باسکول جاده ای نیک توزین معمولا در دو صورت انجام می شود. در مرحله اول: وزن وسیله نقلیه قبل از بارگیری و در مرحله دوم:پس از بارگیری اندازه گیری می شود و با تفاضل این دو عدد، وزن دقیق بار بدست می آید.
باسکول 30 تنی را تنها می توان باسکولی صنعتی دانست که در دو نوع عبارت است از: آویز، تخت و با قابلیت استفاده در بندرها و کشتی ها و مراکز بارگیری تریلی ها و گمرک ساخته می شود. باسکول 30 تن تماما به صورت دیجیتال طراحی می شود و زمانیکه به دلیل حجم بار و محموله، نزدیک بودن نمایشگر به بدنه اصلی باسکول ممکن نباشد، از ارتباط بی سیم یا Wireless در آنها استفاده می گردد.
خرید و فروش باسکول 30 تنی
فراوانی باسکول ها با بالا رفتن ظرفیت توزین آنها کم می شود. چون که از خریداران و متقاضیان آن هم به همین نسبت کاسته می شود. به همین دلیل باسکول 30 تنی در سایت تجهیزات تنها یک نمونه دارد. موارد استفاده از باسکول 30 تن چندان زیاد نیست و بندرها و انبارهای بزرگ و کشتی رانی ها خریداران این نوع از باسکول هستند. در هر حال خرید باسکول 30 تنی از سایت تجهیزات امکان ارسال به سرتاسر کشور را دارد و خرید اینترنتی آن مزایایی همچون قیمت ارزان تر را نیز برای شما مشتریان به همراه خواهد داشت.
انواع باسکول 30 تنی
شکی نیست که انواع باسکول 30 تنی زمینه های مختلفی را شامل می شود و نمونه های فراوانی نیز می توان از آنها سراغ گرفت. زمانی که ظرفیت توزین باسکول ها بالا می رود، ساختار باسکول به دو نوع عبارت است از: آویز و تخت تخفیف پیدا می کند. بنابراین انواع باسکول 30 تنی به همین دو گونه تقسیم می شود. البته باید اشاره کرد که تمامی باسکول ها در چنین تناژی از فناوری دیجیتال و نمایشگرهای LED یا LCD استفاده می کنند و نمونه ای مکانیکی با چنین ظرفیتی وجود ندارد.

قیمت باسکول 30 تنی
بر پایه نموداری که از رابطه مستقیم افزایش ظرفیت توزین در باسکول و افزایش قیمت ترسیم کرده ایم، قیمت باسکول 30 تنی نیز در قیاس با نمونه های پیش از خود گران تر شده است. البته این تغییر قمیت در نمودار با شیب ملایمی برخوردار است. و جای نگرانی برای قیمت های نجومی نیست. هرچند ساختار باسکول و شرکت سازنده و کیفیت دستگاه نیز بایستی در قیمت باسکول 30 تن دخیل باشد.