باسکول 10 تنی
باسکول 10 تنی

باسکول به ترازویی گفته می‌شود که وزن‌های بالاتر از ۷۰ کیلوگرم را توزین می‌کند.
به گزارش بنابر اعلام تجهیزات، باسکول‌ها به لحاظ سیستم عملکرد و نوع کارکردشان به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. این وسایل پرکاربرد بر اساس سیستم عملکرد به دو دسته تقسیم می شوند: دیجیتال و قپان باسکول قپان عبارت است از: به باسکول‌های سنگی قدیمی گفته می‌شود که به صورت دستی کار می‌کردند و نه تنها کار کردن با آن بسیار سخت بود بلکه میزان دقت آن نیز پایین بود و درصد خطای آنها در برخی مواقع تا چند کیلوگرم بود. نام دیگر باسکول قپان باسکول مکانیکی و یا باسکول دستی است و به این نام‌ها نیز شناخته شده است. باسکول دیجیتال عبارت است از: باسکول‌های امروزی که سازوکار آنها هوشمندانه است و با کمک جریان برق کار می‌کنند. سنسورهای هوشمند این نوع از باسکول‌ها به شما اجازه می‌دهد تا اوزان بیش از یک تن را با خطای کمتر از یک کیلوگرم محاسبه کنید و کار خود را با دقت بیشتری انجام دهید به همین دلیل اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که دقت کار برای شما خیلی مهم است، خرید باسکول دیجیتالی را برای شما پیشنهاد می‌کنیم. تنها مزیت باسکول قپان نسبت به باسکول دیجیتال این است که راه‌اندازی آن نیازمند هیچ انرژی نیست و به راحتی می‌شود با آن کار کرد در مقابل باسکول دیجیتال شاید برای راه‌اندازی نیازمند انرژی الکتریسیته باشد ولی مزایای زیادی نسبت به باسکول دستی دارد.
باسکول 10 تنی معمولا در صنعت بیشترین کاربرد را دارد ولی دقت کنیدکه از این باسکول ها در اصناف دیگر هم استفاده می گردد. فروشگاه تجهیزات با توجه به معرفی تولیدکنندگان داخلی و خارجی محصولاتی را برای فروش قرار داده اند که در همین صفحه می توانید به کلیه باسکول 10 تنی موجود در فروشگاه دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است که از طریق منو جستجوی کناری سایت که بر اساس نوع و برند می باشد می توانید مستقیما وارد بخش مربوطه شوید و به خرید باسکول مورد نظر خود بپردازید.
اندازه گرفتن 10 تن وزن که برابر با 10000 کیلوگرم است، نیازمند ابزاری مقاوم، دقیق و در عین حال حساس است. باسکول 10 تنی ابزاری است که برای سنجش همین مقدار وزن طراحی شده است. 10 مدل از باسکول 10 تن در سایت تجهیزات موجود است که برای کاربری های گوناگونی ساخته شده اند.

خرید و فروش باسکول 10 تنی
کارخانه ها و مراکز گمرکی و بندرها از متقاضیان باسکول 10 تنی خواهند بود. افزایش ظرفیت توزین در ابزارهای اندازه گیری، نه تنها آنچه توزین شدنی است را عظیم تر می کند، بلکه زمینه های استفاده از آن ابزارها را نیز گسترش می دهد. خریداران از سرتاسر کشور می توانند باسکول 10 تنی را سفارش دهند تا برایشان ارسال شود. فروشگاه اینترنتی تجهیزات افزایش دانسته های خریدار را از دو طریق مطالعه جزییات محصول در سایت و مشاوره رایگان درباره آن میسر کرده است.
قیمت باسکول 10 تنی:
همچنان که پیشتر نیز گفته شد، شاخص ظرفیت توزین تاثیر مستقیمی بر قیمت باسکول ها می گذارد. بنابراین پرواضح است که با دو برابر شدن ظرفیت توزین در باسکول 10 تنی در مقایسه با دسته 5 تنی، قیمت باسکول ها نیز افزایش داشته است. سوا از این شاخص مهم، شرکت سازنده و کیفیت نهایی محصول و همچین دیجیتالی بودن یا نبودنش می تواند قیمت را دچار نوسان کند.
انواع باسکول 10 تنی
تمامی انواع باسکول 10 تنی دیجیتالی هستند و تنها نوع کاربری یا ساختارشان در آنها تفاوت ایجاد می کند. باسکول 10 تن سقفی یا آویز و باسکول 10 تن تخت انواع مرسوم و موجود این دسته از باسکول در سایت تجهیزات است. برای خرید بهترین انتخاب ممکن با کارشناسان سایت در تماس باشید تا راهنمای خرید شما عزیزان باشند.
باسکول 10 تنی چیست؟
10 تن برابر است با 10 هزار کیلوگرم. وجود بار و محموله هایی با این وزن نیازمند داشتن ابزاری برای اندازه گیری وزن هستند. باسکول 10 تنی این کار را انجام می دهد. باسکول 10 تن عموما دیجیتالی ساخته می شود و نمونه هایی از آن، باسکول 10 تن به صورت است: آویز و تخت
باسکول دیجیتال نیک توزین 10 تنی در گروه باسکول صنعتی نیک توزین قرار دارد که قابل اجرا در محیط های صنعتی جهت توزین مواد سنگین می باشد ، باسکول 10 تنی نیک توزین کاملا صنعتی و مقاوم است و عمر باسکول در حدود 15 سال در صورت استفاده ی درست تخمین زده شده است .

باسکول دیجیتال معرفی شده قابل اجرا به صورت هم سطح با زمین و یا نصب و راه اندازی بر روی زمین می باشد ، نمایشگر باسکول صنعتی قابل انتخاب در نوع تک نمایشگر با وضوح بالا در نمایش اعداد و انتخاب به صورت با چاپگر و بدون چاپگر ، در نوع سه نمایشگر با امکان محاسبه و انتخاب در نوع با چاپگر و بودن چاپگر به دلخواه و درخواست مشتری بر حسب نیاز کار می باشد.
فروش انواع باسکول جاده ای، 8 تن باسکول نیسان کش، 10 تنی، 20 تن باسکول خاور کش، 30 تنی باسکول تک کش، 40 تن باسکول کامیون کش، 50 تنی باسکول کامیون جفت، 60 تن باسکول تریلی کش تا 120 تنی صادراتی و داخلی، با ابعاد متنوع در وب سایت نیک توزین باسکول با مشاوره ی رایگان، انجام می شود. قطعاً قیمت خرید باسکول های الکترونیکی دیجیتال با توجه به اینکه دارای 2 سال گارانتی تجهیزات و 5 سال گارانتی پلتفرم و 10 سال خدمات پس از فروش دارند، تعیین می گردد.